Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi – Cuma 9:00 – 19:00
Cumartesi 9:00 – 19:00

Randevu

Randevularınızı iletişim formumuzu doldurarak, bizi arayarak veya WhatsApp hattımızdan alabilirsiniz.

İletişim Numaramız

+90 546 977 08 33

Uzman ekibimiz sizlerin hizmetinizde.

Sosyal Medya

Facebook, İnstagram ve YouTube kanallarımızı takip edebilirsiniz.

Ameliyatsız Yüz Germe

Yaşlanmanın olumsuz etkilerini geri çevirmek için yüz ve boyun germe gibi ameliyatlar mevcut olduğu gibi ameliyatsız yöntemler de mevcuttur.

Kalıcı (spring) veya eriyen (pdo) gibi özel ipler ile yüz askılama son yıllarda oldukça sık yapılmaya başlandı.

Özellikle ameliyat korkusu olan, yüz bölgesinde ufak deformasyonları olan, yüzünde iz kalmasını istemeyen, ameliyat olmasını engelleyen ciddi sağlık problemi olan ve iyileşme için yeterli zamanı olmayan yoğun kişilerde çok sık uygulanan oldukça etkili bir yöntemdir.

Uygulama lokal anestezi altında yapılmakta, yaklaşık 20 dk sürmektedir. İşlemden sonra çok hafif şişlik ve morluk olması normaldir. İplerin giriş çıkış yerinde ufak gamzelenmeler kendiliğinden kaybolacaktır.

Bu ipler doku uyumlu olup herhangi bir alerjik reaksiyon oluşturmazlar. Etkisi ipler 6 ayda erise de kollagen sentezini uyardıkları için lifting etkileri 1.5-2 sene sürer. Tekrar yapılabilir.

Tedavi Seçenekleri

İpler dışında radiofrekans teknolojisinden faylanılarak yapılmış ve yüz germede etkili oldukları gösterilmiş olan bir çok cihaz (HİFU, THERMAGE, ALTIN İĞNELİ RADİOFREKANS) mevcuttur.

Doublo Gold

Doublo Gold özellikle yüz bölgesinde meydana gelmiş sarkmalarda ve gıdı bölgesinde toparlamada kullanılmaktadır. Bunların yanı sıra Doublo Gold boyun bölgesinde sıkılaşma sağlamak için, alın çizgilerinin azaltılmasında ve dekolte bölgesinde sıkılaşma sağlanması için gibi bir takım cilt problemlerinde de kullanılabilmektedir. Ayrıca Doublo Gold uygulaması yalnızca yüz bölgesinde değil, vücutta kol ve bacak içlerinin sarkmaları gibi durumlarda da uygulanabilmektedir.

Doublo Gold cilt yüzeyine bir zarar vermeden kollajen uyarımı yaparak cildi onaran ve ciltte sıkılaşma sağlayan bir uygulamadır. Doublo Gold ile cerrahi olmadan ve iğnesiz bir işlem şeklinde yüz, boyun, dekolte ve vücudun kol içi ve bacak içi gibi bazı bölgelerinde cildi sıkılaştırma işlemi yapılabilmektedir.

“Bizimle İletişime Geçin Hayallerinizi Gerçekleştirelim.”

İletişim Formu