Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi – Cuma 9:00 – 19:00
Cumartesi 9:00 – 19:00

Randevu

Randevularınızı iletişim formumuzu doldurarak, bizi arayarak veya WhatsApp hattımızdan alabilirsiniz.

İletişim Numaramız

+90 546 977 08 33

Uzman ekibimiz sizlerin hizmetinizde.

Sosyal Medya

Facebook, İnstagram ve YouTube kanallarımızı takip edebilirsiniz.

Dolgu

Dudak Dolgusu Kimlere Yapılır?

Şekilli, dolgun, çekici ve seksi dudaklara sahip olmak ve daha genç bir görünüme kavuşmak hiyaluronik asit dolguları ile sağlanabilir. Bunun dışında dudak dolgusu dudak dolgunlaştırma, şekillendirme, kontür belirginleştirme, asimetrilerin düzeltilmesi ve dudak kenarlarındaki sarkmaların giderilmesi için yapılabilir.

İşlem önce dudaklara topikal anestezik krem sürülür. 15 dk beklendikten sonra ucu künt olan özel kanüller yardımı ile uygulanır.

Uygulama 10 dk sürer.

Uygulama yapıldıktan hemen sonra etkisi görülür. İşlemden sonra 2-3 saat çok sıcak bir sey yenilmemesi ve içilmemesi önerilir.
İşlemden sonra kısa süreli şişlik ve morluk görülmesi normaldir. Bunlar 2-3 günde tamamen kaybolucaktır.

Yüz Dolgusu Uygulamaları

Yaşlanma sürecinde yüz bölgesinde deride sarkma, cilt esnekliğinde azalma, kemiklerde erime ve yağ kompartmanlarında hacim azalması meydana gelir. Bütün bunların sonucunda yüzde sarkma, alın, yanak ve çene bölgesinde derin ve ince kırışıklıklar ortaya çıkar.

Bu hacim azalmasını dolgular ile telafi etmek oldukça mantıklıdır. Bu işlem hem bu kırışıklıklara dolgu enjeksiyonu ihtiyacını azaltacaktır.

Ayrıca göz altlarında oluşan tear through deformitesini dolgu uygulaması ile düzeltebilmekteyiz. Bu sayede alt göz kapağındaki yağ torbalarındaki yalancı belirginlik azalmaktadır.

Nazolabial oluklar, çene kontürüne dolgu enjeksiyonları daha genç bir yüze sahip olmaya yardımcı olur.

İşlem sonrasında hemen etkisi görülür. Nihai sonuç 10 gün sonra elde edilir. Kişiden kişiye değişebilmekle birlikte 1-2 senelik bir etki elde edilir.

Çene Dolgusu Hangi Amaçla Yapılır?

Dolgu uygulaması ile hem kadın hem erkeklerde çene hattı belirginleştirilip, daha kemiksi ve çekici, V şeklinde oval bir yüz elde edilebilir. Buna bazen bischektomi, massater botoks ve elmacık kemiği dolgusu ilave edilmesi gerekebilmektedir.

“Bizimle İletişime Geçin Hayallerinizi Gerçekleştirelim.”

İletişim Formu