Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi – Cuma 9:00 – 19:00
Cumartesi 9:00 – 19:00

Randevu

Randevularınızı iletişim formumuzu doldurarak, bizi arayarak veya WhatsApp hattımızdan alabilirsiniz.

İletişim Numaramız

+90 546 977 08 33

Uzman ekibimiz sizlerin hizmetinizde.

Sosyal Medya

Facebook, İnstagram ve YouTube kanallarımızı takip edebilirsiniz.

Cilt Bakımı

İnnofacial cilt bakım cihazı yardımı ile yüze birçok meyve asidi ve vitamin uygulanır. Bunun sayesinde yüzde ve burun üzerindeki ölü deri, siyah noktalar vakum yardımı ile temizlenir. Cildimiz hem kirlerinden arınır, hem de canlı ve parlak bir görünüme kavuşur.

İşlem ayrıntılı cilt analizi yapıldıktan sonra ortalama 30 dk sürer. Morluk oluşmaz. İlk 24 saat hafif bir kızarıklık normaldir. 2-3 ayda bir tekrarlanabilir. Herhangi bir yan etkisi yoktur.

Innofacial

İnnofacial, lazer ışını olmadan cilt yenilemede kullanılan en yeni teknolojilerden birisidir.

İnnofacial tedavisinin avantajları;

  • Innofacial cihazı ile cilt üzerindeki ölü tabakalar ağrısız ve acısız bir şekilde herhangi bir tahribat yaratmadan; su ve vakum yardımı ile arındırılmaktadır. Böylece siyah ve beyaz noktalar derinlemesine temizlenir.
  • Vakum etkisinin kan akışını düzenlemesi ve kan akışındaki artışan neden olması, cildin yeniden yapılanma ve yenilenmeye başlamasındaki en önemli etken olmaktadır. Ayrıca bu vakum etkisi ince çizgiler ve lekelerde de etkili olmaktadır.
  • Bu yöntem ile hijyenik, pratik ve ağrısız, masaj etkisi yaratan bir uygulamaya sahip olmak mümkündür.
  • Uygulama sonrasında uygun özel sakinleştirici serumlar kullanılmaktadır. Bu serum sayesinde cilt nem açısından zenginleşirken; ciltte yenilenme ve yeniden yapılanma meydana gelir.

Altın İğne

  • Altın iğne cerrahi olmayan bir tedavi şeklidir. Cihaz cildin alt katmanlarına yüksek frekanslı enerji gönderir, kesintiye uğramadan vücudun doğal kolajenini ve iyileşme sürecini uyarır.
  • Altın iğnenin diğer adı fonksiyonel radyofrekans tedavisidir ve cilt üzerindeki pek çok sorunu çözümleyebilen etkili bir tedavidir.
  • Cildin sağlıklı ve genç görünümü için kullanılan lazer uygulamalarında, özellikle son yıllarda “Altın İğne” olarak bilinen “fraksiyonel radyo dalgaları” ön plana çıkmaktadır.
  • Cildin yüzeyine etki etmeden direkt olarak cilt altına ulaşılarak; cildin parlak, gergin ve sağlıklı olmasını sağlayan altın iğne uygulaması ile cilt üzerindeki birçok sorun da tedavi edilebilmektedir.
  • İnce kırışıklıkların giderilmesinde, vücuttaki sarkmaların toparlanmasında, cilt gençleştirmede, sivilce izleri, çukurluklar veya yara izlerinin giderilmesinde, yanık izleri tedavisinde, gözlatı morluklarının tedavisinde, hamilelik çatlaklarında, gözenek sıklaştırmada, akne tedavisinde, boyun ve dekolte bölgesini toparlamada kullanılmaktadır.

“Bizimle İletişime Geçin Hayallerinizi Gerçekleştirelim.”

İletişim Formu